Nasze usługi


Regenerujemy kartridże do najpopularniejszych drukarek atramentowych obecnych na rynku, m. in. firm HP, Lexmark i Canon.

Wkłady przeznaczone do ponownego napełnienia należy dostarczyć do naszej siedziby. W celu zapewnienia najdłuższej żywotności kartridża i najlepszej jakości wydruku, kartridż należy dostarczyć możliwie najszybciej po tym, jak skończy się tusz. Kartridże kolorowe należy dostarczyć po tym, jak skończy się jeden z trzech kolorów składowych, nie czekając aż skończą się pozostałe. Nie powinno się zaklejać głowicy (jak było to zrobione w oryginale) gdyż grozi to pomieszaniem się kolorów. W kartridżach czarnych problem ten nie wystepuje. Kartridże najlepiej zawinąć w zwykłą kartkę papieru, nie należy zawijać ich w chusteczkę czy folię.

Napełniamy również wkłady do drukarek laserowych HP i Samsung

Pojemnik przeznaczony do regeneracji przenosić w oryginalnym opakowaniu. W przypadku braku opakowania najlepiej zawinąć go ciemną torbę z tworzywa sztucznego. Nie należy dotykać wałka światłoczułego ani narażać go na uszkodzenia mechaniczne czy długotrwałe działanie światła.

Serwis notebooków, komputerów i drukarek

Prowadzimy pogwarancyjny serwis notebooków, komputerów i drukarek. Oferujemy opcje upgrade'u konfiguracji, firmware (bios) itp.

AtariPCB.pl